1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 07:00 - 02:00
Cumartesi- 17:00 -20:00

WhatsApp:+ +90 535 517 78 29

Çeşitli blog sağlayıcılar

 

Blog sitelerinin çoğu ücretsizdir, Blogger, Blogspot ve Blogcu gibi blog sağlayıcılardan e-mail adresinizle bir blog oluşturabilirsiniz.


Değişik blog kategorileri mevcut, Blog sayfanızı oluştururken bilgilerinizi istediğiniz doğrultuda verebilir, Blog kategorilerine Blogunuzu dahil edebilirsiniz.
Çeşitli blog sağlayıcılar: http://www.blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut. http://blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı. http://www.blogyx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut. http://home.services.spaces.live.com - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor. http://www.terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı http://360.yahoo.com - Yahoo'nun Blog servisi. WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları: http://wordpress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut. http://blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı. http://blogrox.com - 50MB of ücretsiz online alan imkanı. http://www.blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı. http://edublogs.org - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı. Türk Blog Sağlayıcıları: http://www.blogcu.com - En büyük türkçe blog servisi. http://www.benimblog.com - Yeni bir türkçe blog servisi. http://blog.mynet.com - Mynet'in Wordpress MU destekli blog servisi. http://www.bloggum.com - Ücretsiz güzel bir blog sağlıyıcısı.

TOP