1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 07:00 - 02:00
Cumartesi- 17:00 -20:00

WhatsApp:+ +90 535 517 78 29

Burdaa Kültür ve Haber Evi Büyümeyi Seçti


Türkiye'nın ilk ve tek kültür ve haber  evi olmak için yola çıkan Burdaa Kültür Evleri ,bayilik veren firmalar arasına girerek; özel haber videoları ile sık sık gündem amaçlı haberler yayınlamayı planlamaktadır.


Araştırmacı Yazar,Şair,Düşünür; Adem Korkmaz, Müteffekir eleştirmen; Muammer Derin, Araştırmacı Gazeteci Gültekin Zoroğlu gibi isimlere künyesinde yer veren Burada Kültür Evi  bayilik vermeye başladı.


Bayilik alan evler,topluma özlenen değerler katıyor.
Aynı zamanda her ev bayi havuzunun bir çalışanı oluyor. Her temsilci ev bölgesinden haberler,kültürel faliyetler içinde olurken buludnukları bölgeye değer katıyorlar. Adem Korkmaz tarafından yazılan haber ve kültür evi projesi bir çok  ilçede ilgiyle karşılanıyor.

Burdaa Haber ve Kültür evinin çağrısı cevap buldu ve onlarca bayilik başvurusu aldı.
Her başvurunun kabul edilmediği sistem,bayilerine aylık onbin ile otuzbin arası kazanç vaad ediyor. Eğer bir cafeniz varsa,y
ada iki katlı restaurantınız veya internet cafeniz yada ne iş yapayım diye düşünüyorsanız,topluma nasıl bir değer katarım diyorsanız,Burdaa Kültür ve Haber Evi bayiliği için Adem Korkmaz'ın üstlendiği projeyi değerlendirebilirsiniz.


Adem Korkmaz Bayilik için şöyle dedi: "Pandemi nedeni ile zor günler geçiren bir çok işletme için harika sonuçlar veren sistem belki sizinde hayatınızı değiştirebilir,yada işletmeniz başka bir boyut kazanabilir." Burdaa Kültür ve Haber evi faaliyetlerini burdaa.net web sitesi üzerinden takip edebilirsiniz.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

TOP