1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 07:00 - 02:00
Cumartesi- 17:00 -20:00

WhatsApp:+ +90 535 517 78 29

Domain Güvenirliği/ Güven Oranı

Site güvenilirliği (sitenize yüksek-güvenilirliği olan sitelerden kaç adet link geldiğiyle ölçülür) çok çok önemli bir sıralama kriteridir. TrustRank (Güven Sıralaması) ile ilgili olarak buradan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

 

Öncelikle saldırılacak adresin bilgileri bulunur. Ona göre tedbir alıcağız. 1. Adım > Domaine Reglenmiş mail < > Gerçek olan kişisel bilgileri Yukarıdaki yazdığım bilgileri kimseye verilmemelidir. Özellikle Reg mailini kullanırken çok dikkatli olmalısınız. Kullanmazsanız siz kazançlı çıkarsınız. Domainize el koymak isteyen birisi varsa Reg mailine erişim sağlamak isteyecektir. Reg mailinizi kullanmazsanız daha güvenli olur.. 2. Adım Saldırıyı gerçekleştirmek isteyen hacker domainizi ele geçirmek için " Brute - Attack " yapabilir. Bu yüzden şifreniz tanımsız olması lazım. Şifrenizi oluştururken sadece harf ve sayı kullanmaktan kaçının. Örnek vermek gerekirse "" CyberWarr10r6üv3nl1k+ "" burda anlatmak istediğim gerekirse harf,sayı ve farklı karakterlerle kullanın.
3. Adım Domainizin whoisini çeken kişi domainizin süresi bittiğinde sizin bilginiz olmadan kendisi satın alabilir. Bu durumda daha dikkatli olmalısınız. 4. Adım Yukarıda anlattığım gibi Regmailiniz hack edilmesi sonucunda domainizden olabileceğinizi söyledim.
> Gelen her maili okumayın
> Gelen maillerde bir linke tıklamanızı isterse mümkün olduğunuzca tıklamayın size saldıran kişi cookielerinizi ele geçirebilir ve saldıran kişi cookieleri kullanarak hesabınıza erişim sağlayacaktır. 5. Adım Bu adımlar önerilerimle olucaktır. > İyi bir AntiVirüs programını kullanın ve bunun yanında işletim sisteminizin güvenlik duvarını etkin hale getirim. > Gizli sorunuzun cevabını tanımsız hale getirin. Yakın arkadaşınızın bile tahmin edemiceği birşey yapın. > Şifrenizi kimsenin tahmin edemiceği birşey oluşturun. Uzun şifre oluşturmayın güçlü şifre oluşturun.

TOP