1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 07:00 - 02:00
Cumartesi- 17:00 -20:00

WhatsApp:+ +90 535 517 78 29

SEO da Sayfa Kategorisi

Sayfanın yer aldığı kategori bir ilgililik sinyalidir. Çok ilgili bir kategorinin bir parçası olan bir sayfa, ilgisiz ya da az ilgili bir kategorinin altında yer alan bir sayfaya göre daha fazla yükselecektir.

Kategoriler yazılarınızın geniş şekilde gruplanmış halidir. Kategorileri sitenizin genel mevzuları olarak düşünün. Kategoriler blogunuzun ne hakkında olduğunu gerçekten  belirlemeye yardımcı olmak için vardır. Kategoriler ziyaretçilerinize doğru tip içeriği bulmaları konusunda yardımcı olur.

Kategori sayfalarının amaçlarını sıralayalım:     Alt kategorilere ilişik tüm alanları temsil etmek
    Kullanıcıları alt kategorilere yönlendirebilmek
    Müşterileri bilgilendirici mesajlar vermek
    Kullanıcının bir sonraki adımını kolaylaştırmak
    Kullanıcı deneyimini görsel kullanımı ile arttırmak
    Önemli markalara yer vermek
    Önemli ürünlere yer vermek   Kategori Sayfalarında Uygulanan Temel Prensipler Kategori sayfaları müşterileriniz için yolculuğun başlayacağı sayfalar olmalıdır. Müşterilerinize bu sayfada iyi bir deneyim sunabilirseniz, onları varış noktası olan ürün sayfalarına göndermeyi de başarabilirsiniz.   Prensip 1: Müşterilerinizin yolculuğu mikro huyların makro alışkanlıklara dönüşümü ile sonuçlanmalıdır. (Örnek: satışın gerçekleşmesi) Bir müşterinin satın alma niyeti oluştuysa, o kişi satın alma işlemini gerçekleştirmek için birçok adımı göze almıştır. İlk ismim da bir sayfadan diğerine geçiş yapmaktır. Bu adımı müşterileriniz için oldukca kolay yapmalsıcaklıknız. Yani şayet kullanıcı satın alma niyeti içerisindeki ikinci adımı nasıl yapacağını web sitenizde bulamıyorsa, onu kaybediyorsunuz demektir.

 

 

TOP