1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 07:00 - 02:00
Cumartesi- 17:00 -20:00

WhatsApp:+ +90 535 517 78 29

SEO Kelimesi Yarışları

SEO Süreçlerini biraz abartıyoruz. Ki çıkan sonuçlara baktığımızda : Özgün,güncel  taze içerik fikrini çürütüyor. https://tr.wikipedia.org/wiki/Arama_motoru_optimizasyonu  bide diğer üç harfli sitede içerik bile yok. Saf baclink ile oraya gelmiş. Baclinklerde sanırım webtaarım ,seo konulu yerli,yabancı forumlardan geldiği için o siteyi ilk sayfada tutuyor. Özellikle özgün ve taze içerikle alakası olmayan bu sıralama googlenin hala baclinkle çalıştığını gödteriyor. Ayrıca bazı haftalar ufak bir karma yapıp yine ister istemez baclinke dönüyor. Bu özellikten vazgeçemiyor.(LİNK İŞİNİNDE ÖNEMLİ DETAYLARI BULUNMAKTADIR) Dört yıl kadar önce bir kaç hafta SEO kelimesinde web sitemi ilk 5 de bulundurmuştuk.
Gerçekten çok iş geliyor. Ancak meslektaşların acıması yok. Siteye eklediğim  linki gizli link olarak  googleye bildirerek sıralamaya müdehale ettikleri gibi sitemede ceza verilmesine neden olmuşlardı. Siteniz herhangi bir yerinde görünmeyen bir link bulundurmanız google prensiplerine aykırıdır.
Ancak bizim eklememiz dalgınlıgımıza gelmişti. SEO hakkında söylenen herşey hem doğru hem yanlıştır. Bu durumda geriye biraz bilgi,birazda pazarlama yeteneği kalıyor. Google 114 milyar euro fiyatı ile dünyanın en değerli markası seçilmiştir. Herhalde kendini çözdürmeyecektir..

TOP