1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 07:00 - 02:00
Cumartesi- 17:00 -20:00

WhatsApp:+ +90 535 517 78 29

Link Çıkışının Kalitesi

Yazılarınızda dış kaynaklı bir siteye link verirken, o sitenin sektörüne domine eden, otoriter bir site olmasına dikkat edin. Google’ın hali hazırda güvenilir olarak gördüğü sitelere link vermek, google’ın gözünde sizin yazınızın da güvenilir bir kaynak olduğu algısı yaratacaktır.

"İnternet sitelerinden yapılan link çıkışı konusunda birçok internet sitesi sahibi tedirgin olmaktadır. Zira bu durum siteler arası link cimriliğine kadar gidebilmektedir. Bu nedenle sitenizden link çıkışı yapılmamasının da zararları bulunmaktadır. Bu zarar ise google gözünde bu sitenin hiçbir site ile bağlantısının bulunmaması nedeni ile hangi konumda, faydalı mı değil mi, otoritesinin belirlenmesindeki değerlerinde sağlıklı olmamasını sağlıyor. İnternet sitelerinizi bir site ile ilişkilendirirken göz önünde bulunduracağınız maddeler ise şunlardır;

- Sitenin sürekli güncellenmesi

- İndex alma süresi

- Pr değeri

- Trustrank değeri

- Seo puanı

- İçeriğin ve resimlerin özgünlüğü
- Kaliteli içerik üretilmesi ve alanında liderliği

Sitelerinizden en az 2 link çıkışı yaparak sizden kaliteli siteler ile ilişkilendirilmesi aslında bir yandan sizin de kalitenizin belirlenmesini sağlamaktadır. Tabii ki bu gibi durumlarda lokasyonunuzun da aynı ülkede bulunması gerekmektedir."

TOP