1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Ucuz Web Sitesi

Ucuz Zannedilen Web Siteleri
Hataya düşülmesine neden olan bir başka unsur ise arama motorlarında, sosyal medyada ya da web sitelerinde karşılaşılan, 100 TL civarında web sitesi sahibi olma vaadi sunan reklamlardır. 100 TL civarında bir ücret verilerek, başka hiç bir şey yapmadan, son derece kaliteli ve kullanışlı bir web sitesine sahip olunacağı zannedilir. Zaten söz konusu reklamlarda da öyle olacağı düşündürülür. Fakat bu ücretlere satılan web sitelerinin hemen hemen hepsi hem basit hemde sizin tarafınızdan bir panel aracılığıyla yapılması gereken web siteleridir.

Karşınızda kayda değer bir muhatap yoktur, olsa dahi sizi eğitim videolarına yönlendirir. Siz başlarsınız neyi, nereden, nasıl yapacağınızı öğrenmeye. Öğrenmek ve öğrendiklerinizi uygulamak için ciddi çaba harcamanızın yanı sıra sonuç olarak ortaya çıkan web sitesi kaliteli ve günümüz standartlarına uygun olmaz.

Bu sistemlerin neden olduğu bir diğer sıkıntı, bu ücretlere web sitesi yapıldığının zannedilmesine neden olmalıdır. Bu fiyatları gören web sitesi sahibi olmak isteyen kişiler, web sitesi yapan kişileri arar ve kendilerine sunulan ücreti çok yüksek bulurlar. Halbuki 100 TL civarında satılan web sitelerini, web sitesi sahibi olmak isteyen kişi yapar ve ortaya kaliteli bir web sitesi çıkmaz. Web tasarım hizmeti veren firmalar ise A’dan Z’ye web sitesini yapar, teslim eder ve destek verir.

Bu nedenle piyasada 100 TL civarında satılan web sitelerine bakıp, ucuz web sitesi sahibi olunabileceğinin zannedilmesi çok ciddi hatalara düşme konusunda önemli rol oynar.

TOP