1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Web Sayfası Hazırlamak

Web sayfası hazırlamak yöntemleri günümüzde çok çeşitlilik gösterebilir. Eğer tasarım ve yazılım bilginiz varsa kendinize özgü bir web sayfası hazırlayabilirsiniz fakat bu kadar teknik bilginiz yok ise hazır sistemler de sizin imdadınıza yetişecektir. Ayrıca hiçbir şey ile uğraşmayıp bir blog uzantısı alarak da web sitenizi anında kullanmaya başlayabilirsiniz. Blogspot, tumblr ve wordpress bu alanda temiz hizmet sunan markalar olarak bilinmekteler.

Kodlama

Sitenizi dinamik olarak hazırlamak istiyorsanız yapmanız gereken PHP veya ASP gibi bir programlama dilini kullanarak web sayfası hazırlamaktır. Bu siteler genel olarak dinamik ve ver tabanı ile etkileşim halinde oldukları için kullanışlı olmaktadırlar.

HTML, CSS

Daha basit bir web sayfası hazırlama yöntemi de HTML kullanmaktır. Özellikle basit sayfaları olan kurumsal siteler daha güvenlikli olduğu ve veritabanı etkileşimi söz konusu olmadığı için bu yöntemi tercih etmektedirler.

Ücretsiz bloglar

Blogspot veya wordpress'e girerek anında bir ücretsiz blog oluşturabilirsiniz. Uygun temalar ile sitenizin profesyonel görünmesini dahi sağlayabilirsiniz.

Daha profesyonel çözümler için şimdi FEVT ile iletişime geçin ve arkanıza yaslanarak yeni web sayfanızın keyfini çıkarın.

Kaynak: http://www.fevt.net/webtasarim.html

Yazar: Fevt Web tasarım Ekibi

TOP