1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

İnternet Sitesi Kurmak

İnternet Sitesi Kurmak bu devirde amatör veya profesyonel olan herkesin yapması gereken bir işlemdir. Markanızı veya kişisel çalışmalarınızı milyonlarca internet kullanıcısına sunmak size her alanda avantaj getirecektir. Peki internet sitesi nasıl kurulur? Gelin kısa cümlelerle bu yöntemlere değinelim.

HTML ile internet sitesi kurmak

HTML kodlama ile çok basit internet siteleri yapabilirsiniz. Bu siteler dinamik olmazlar fakat sadece 3-4 adet sayfası olacak siteler için kullanışlıdır. Sayfalarda sürekli olarak içerik değiştirilecekse HTML çok tavsiye edilmez. Ayrıca HTML yanında CSS kullanılarak çok daha iyi bir sonuç almak mümkündür.

PHP, ASP

PHP, ASP ve benzeri dillere hakimseniz kendinize çok dinamik bir web sitesi kurabilirsiniz. Bu dilleri SQL ile iletişime geçirerek de kullanıcı odaklı ve veri tabanı olan bir proje ortaya çıkarabilirsiniz.

Joomla, Wordpress, Drupal

Hiçbir kodlama ve tasarım bilginiz yoksa bu 3 adet CMS sistemi ile sadece 5-10 dakika içerisinde sitenizi kurmanız mümkündür. Tek yapmanız gereken bir domain ve hosting hizmeti edinerek hazır sistemi kurmak olacaktır.

İnternet sitesi kurmak konusunda daha detaylı bilgi almak ve FEVT tecrübesi ile bir internet sitesine sahip olmak için şimdi bizi arayın.

Kaynak: http://www.fevt.net/webtasarim.html

Yazar: Fevt Web tasarım Ekibi

TOP