1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Ucuz Web Sitesi

Web tasarım fiyatları sizin projenizden ne beklediğinize bağlı olarak değişmektedir. Çok kompleks, karmaşık bir web sitesi istiyorsanız fiyatların düşük olması mümkün olamayabilir. Web tasarım zorlu bir süreçtir, kendinize özgü ve özgün bir tasarımınız olmasını istiyorsanız bütçenizi artırmanız gerekebilir fakat daha sade, standart bir yapıya sahip olması sizin için yeterliyse ucuz web sitesi yaptırmak mümkündür. 2018 yılında ucuz web sitesi yaptırırken dikkat edilmesi gereken nokta sitenin tüm mobil, tablet ve diğer cihazlarda da düzgün açılmasıdır. Aksi takdirde ucuz yaptırdığınız projeniz yayına alındıktan sonra potansiyel olan bir çok müşteriyi siteniz bilgisayar harici cihazlarda düzgün açılmadığı için kaybedersiniz.

Ucuz web sitesi talep eden proje sahiplerine şekillendirilmiş hazır sistemler sunulacağı gibi aynı zamanda 4-5 sayfalık basit bir web sitesi formatı da sıfırdan kodlanılabilir. Bu tamamen müşterinin taleplerine ve tam olarak nasıl bir proje hayal ettiğine göre değişmektedir.

FEVT sizlere çok kısa sürelerde ucuz web sitesi hizmeti sunmaktadır. Modern çizgiler, responsive (her cihazda kusursuz) tasarımlar ve SEO'ya uygun web siteleri hazırlamaktadır. Detaylı bilgilendirilme ve referanslarımıza göz atmak için derhal iletişime geçiniz. FEVT ile hayal ettiğiniz ucuz web sitesi artık size sadece bir telefon uzaklığında.

Kaynak: http://www.fevt.net/webtasarim.html

Yazar: Fevt Web tasarım Ekibi

TOP