1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

İnternet Sitesi Yapma

Tarayıcı uyumluluğu: Dizayn açısından web sitesi yaparken düşülecek en etkili hata sitenizin bütün tarayıcılarla uyumlu olmaması. Tecrübe eksikliğinden veya aceleden ötürü bu konu web sitesi yaparken atlanabilir. Özellikle en çok kullanılan web tarayıcılarınddan biri olan Internet Exploorer uyumluluk konusunda çok hata vermekte. Sitenizi yaparken bütün web popüler web tarayıcılarla uyumlu olmasına dikkat edin.
Giriş sayfası: Bir giriş sayfanız olmasından kaçının

 Ne kadar güzel ve renkli olursa olsun giriş sayfası yüklenirken zaman almakta ve kullanıcıyı daha ana sayfaya girmeden siteden uzaklaştırabilmekte. Giriş sayfasına harcayacağınız eforu ana sayfanın dezaynında kullanabilirsiniz.
Renk: Web sitesi hangi yapıda olursa olsun canlı renklarde olması daha uygundur

. Çok parlak ya da çok soluk renkler ziyaretçilerinizin ilgisini çekmek yerine itici bir rol oynayacaklardır. Sitenizi kendi zevkinizi kullanmak yerine bilinen renk kurallarını kullanarak dizayn edin. Örneğin şirketler için gökyüzü mavisi, tıbbi siteler için kırmızı ve alışveriş siteleri için turuncu gibi…
Animasyonlar ve Javascriptler: Siteyi etkileşimli yapmak için dizaynırlar genelde animasyonlar kullanmaktadır.

Animasyonlar Flash, javascript veya 3D olabilir. Ancak unutmayın ki bunların fazla kullanılması site performansını etkileyen bir engel olmamalı. Çoğu zaman javascriptler tarayıcılar tarafından engellenmekte ve Flash yürütücüler ziyaretçinin bilgisyarında kurulu olmayabilir. Ayrıca lash ve 3D animasyonlar yüklenirken çok zaman alabilir. Bunlar ziyaretçilerinizin gözünde kötü bir itibar uyandırabilir.
Eksik iletişim bilgisi & sinir bozucu formlar: Web sitenizde iletişim bilgilerinin uygun bir yere konmasına ihtiyaç vardır. Ziyaretçilerin iletişim bilgilerini bulmaları için fazla zamanları yoktur, bunun yerine sayfada ilk bakışta görülecek uygun bir yerde olmasını beklerler. Aynı zamanda iletişim sayasına konulan formlar hakkında da dikkatli olunmalı. Bu formlar fazla uzun olmamakı ki ziyaretçiler doldururken sıkılmasın. Aynı zamanda çalışmayan formlar da ziyaretçi için itici olmaktan başka bir işe yaramaz. Bu yüzden iletişim sayfanızın iyi konumlandığından ve formların çalıştığından ve fazla uzun olmadığından emin olun.

TOP