1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

İnternet Sitesi Yapan Firmalar

Firmanıza ait bir web sitesi ve kurumsal bir kimlik oluşturmak için arayış içerisindeyseniz iyi bir web tasarım firması ile çalışmanız gerekmektedir. Peki, nedir bu iyi web tasarım şirketi? Nelere dikkat edilmelidir?

İyi bir web tasarı şirketi ile çalışmak istiyorsanız öncelikle dikkat etmeniz gereken, firmanın saygınlığı, kurumsal bir şirket olması ve referanslarıdır. Çünkü bir firmanın sahip olduğu referanslar müşterilerin memnuniyetini, yaptığı çalışmaların kalitesini, çalışma biçimini ve verdiği hizmeti görmeniz açısından en önemli araçtır.

Hizmet alacağınız firma ile iletişime kolaylıkla geçebilmeli, isteklerinizi anlatabilmeli, taleplerinize uygun ve zamanında yanıt alabilmelisiniz.

Web tasarım hizmetini satın aldıktan sonra sunduğu destek hizmetleri de firma seçiminizde en önemli kriterler arasında yer alacaktır.

Çok iyi bir web sitesini çok ucuza yaptığını iddia eden web tasarım firmaları, orta ölçekli maliyette bu hizmeti sunan firmalar ve çok daha yüksek ücretler ile bu hizmeti veren tasarım şirketleri olacaktır. Tercihimizi orta ölçekli ya da profesyonel şirketler arasından yapmalıyız. Çünkü bu işi çok ucuza yaptığını iddia eden firmalar aynı zamanda kalitesiz işler çıkaracaklardır. Web site tasarımınız tek seferlik olmadığını, iyi bir web sitesinin size ve firmanıza katacağı faydaları düşünerek, süreklilik sağlayacak tasarımlar yapan firmalarla çalışmalısınız.

TOP