1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Firma Tanıtım Web Sitesi Tasarımı

Kurumsal Web Sitesi; Kamu kurumu yada özel kurum internet ortamında en etkili şekilde kurumu ifade edebilmek için kuruma yakışan görsellikte tasarıma sahip bir site açmalıdır. Kurumlar genellikle kurumsal web sitesi için sade bir tasarımı olan yönetim paneli ile içerik güncellemesi yapılabilecek ve arama motoru optimizasyonu olan web sitelerini tercih etmektedirler. Web tasarımında genellikle çok renkli çok hareketli tasarımlar günümüzde kurumlar için uygun görülmemektedir.

Özellikle ithalat yada ihracat yapan firmalar için çalıştıkları yabancı ülke dilinde yayın yapan web sitesi tercih edilmektedir. Web sitesinin yabancı dilde hazırlanması ve mevcut olan içeriğin yönetilmesi ise genellikle yabancı dil için web sitesi içeriğinde seyreltme uygulanmaktadır. İçerik seyreltmesine örnek olarak, insan kaynakları formunun yabancı dil versiyonunda bulunmaması örnek verilebilir. Kurumsal web tasarımıhazırlanırken özellikle sitenin kullanımı kolay bir yönetim paneli olmalıdır. Şirkette web sitesi konusunda bir eğitimi olmayan kişiler tarafından bile site kolayca yönetilebilmelidir. Web Sitesi yönetim paneli üzerinden site içeriğinde bulunan metinler ve tüm görseller değiştirilebilmelidir.

Ayrıca kurumun web sitesinin ziyaretçi potansiyeli düşünüldüğünde, internet sitesi hedef kitlesinin internet erişim hızındaki farklılıklara uygun açılış hızına sahip bir barındırma alanından yayınlamalıdır. Yavaş erişim hızında bile site hızlı yüklenmeli gerekmesi durumunda düşük hızlı erişime uygun bir sürüm hazırlanarak tüm ziyaretçilere web sitesine erişim şansı tanınmalıdır. Kurum web sitesi içeriğini güncel tutabileceği yönetim paneline ilişkin bir eğitim sonrası tüm içeriği rahatça yönetebilmelidir.
Kurumsal sitelerde kurumsal sitelerde web tasarımının kurum kimliğini temsil edebilmesi çok önemlidir. Sitede kullanılan renkler ve görseller kurumsal kimliğe uygun seçilmiş olmalıdır.
Kurumsal site güncel web teknolojilerini kullanmalıdır.

TOP