1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Web Sitesi Firmaları

Bu yazımızda ana faaliyet alanımız olan web sitesi tasarımının kurumsal firmalar için neden bu kadar önemli olduğunu, iyi bir web sayfasının yararlarını ve markaya kattığı olumlu imajı hakkında bilgiler vereceğiz. Bilindiği üzere Türkiye'de de dünyada artan internet kullanımının artışı parelel olarak ilerlemekte.

Bu kullanım artışının her geçen gün katlanarak çoğalması internet sayfalarının marka kimliğinde oynadığı rolü artırdığı gibi bu işin öneminin bilincinde olan kurumsallaşmış ve belli bir vizyonu olan firmalar tarafından da aktif olarak oluşturulmasına neden olmuştur.

Bu da haliyle sektörün diğer oyuncularının da zaten varolan sitelerine(ne yazık ki hala web sitesi olmayan''firmalar'' da var) gösterilecek özenin iki kat artmasına neden olmuştur.

Kullanıcıların bu denli interneti aktif olarak kullanmaları ve hemen her sektörde olan inanılmaz rekabetin de oluşturduğu günümüzde internet kullanıcıları araştırma yaptıkları firmaların web sayfalarını kıyaslama yapma fırsatı buluyor.

Bunu bir fırsat olarak gören belli bir vizyonu olan firmalar oluşturdukları kurumsal web sayfalarıyla markalarını en iyi biçimde internet üzerinden direkt şekilde kullanıcılara(müşterilerine) tanıtma fırsatı yakalıyor. İnternet kullanımının bu kadar yoğun ve web sitelerinin de bu kadar çok olmasına rağmen web sitesi yapan birçok firmanın gerekli bilgi ve donanımda olmamaları ve aynı zamanda müşterinin de o bilgiye sahip olmaması nedeniyle hala birer fırsat kapısı olarak duran web sayfalarında bakalım nelere dikkat edilmesi gerekiyor.

TOP