1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Tasarım Ajansı

Reklamcılık sektöründe yeni bir çağ açıldı. İnternetin yaşadığı bu büyü değişim ve gelişim ile birlikte mobil mecraların da gelişmesi bizlere yeniden tanım yapmayı gerektiriyor. Medya ve reklam planlaması ajanslarının yerine artık sosyal medya, mobil pazarlama ve dijital ajans gibi bir çok tür almıştır.

Web tasarım ile ilgilenen daha genel adıyla kreatif ajanslar, bu saydığımız ajanslar arasında en çok konuşulan ve ilgi gören ajans türüdür. Sektördeki büyük markaların paralarını dijital ortamda daha fazla harcaması, daha fazla bütçe ayırması ve parasını bu ajanslara emanet etmesi ise yeni nesil reklamcılığın ne kadar önemli bir noktaya geldiğinin kanıtıdır.

Kreatif ve dijital tasarım ismiyle müsemma olarak yaratıcı işler yapılan bir ajans olgusuna sahiptir. Diğer tüm ajans türlerinden farklı bir şekilde müşteri isteğine göre çalışır. Bu ajans oldukça büyük kitlelere ulaşır. Bu büyük kitlelere ulaşım, hem ölçülebilir hem de CRM ile yönetilebilir olmaktadır.

Web  tasarım ajansı aslında sizin dijital dünyadaki ayak izinizin hazırlanmasından sorumludur. Tamamen bilgi amaçlı bir web sitesine gereksinim duysanız, bir kampanyanızı dijital dünyaya taşımak isteseniz, ya da hazır bir altyapı ile bir e-ticaret sitesi oluşturmak isteseniz mutlaka bir web tasarım ajansı ile çalışmanız gereklidir. Bunun nedeni, her ne yapmak isterseniz isteyin, web üzerinde yayın yapacak sitenin bir tasarıma gereksinimi olduğu gerçeğidir.

 

TOP