1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Web Yazılım Firmaları

En iyi web tasarım firmasını seçmek aslında o kadar da zor değil. Her firmanın kendine özgü çalışma prensibi ve sunduğu hizmet kalitesi farklıdır. Bir web tasarım firmasını diğer firmalardan ayıran ilk özellik sektördeki tecrübesi ve başarıya ulaştırdığı web tasarım projeleridir. Bu noktada referanslar da seçiminize yardımcı olacak bir kriterdir.

Web tasarımda bir diğer önemli kıstas kullanıcı beklentilerini karşılayan tasarım olmasıdır.

Web sitesinde kullanıcı, site sahibi ile kolayca iletişime geçebilmelidir. Ayrıca mobil bir çağda yaşadığımızı düşünürsek web tasarımın mobil cihazlara uyumlu sunulması ve tabii ki web sitesinin hızının yüksek olması bu noktada önemlidir. Unutmayın, birkaç saniyede yüklenmeyen ve mobilde kullanıcıya kolaylık sağlamayan bir web sitesini, kullanıcı hemen kapatmaktadır.

Web sitenizin ziyaret edilmesini sağlamak için kullanıcıya her türlü kolaylığı sağlamalısınız.

Günümüzde her geçen gün teknoloji değişmekte ve gelişmektedir. Web teknolojisi de geliştikçe insanlar artık ulaşmak istediklerine arama motorlarından ulaşıyor. Bu teknolojilerin her alanda kullanılması gerektiği gibi web tasarımında da güncel web teknolojilerini kullanmak kaçınılmaz gerekliliktir.

Web tasarımda kullanılması gereken öncelikli yapılardan biri seo (arama motoru optimizasyonu) alt yapısına uyumlu olmaktır. Doğal yollardan web sitenizin ilk sayfalarda çıkmasını istemez miydiniz?

İşte seo alt yapısına uyumlu tasarlanan web sitesi kullanıcınıza sizi daha çabuk ulaştıracaktır.

En iyi web tasarım firması bütçenize uygun fiyat veren firma değil; kullanıcı deneyimini ön plânda tutan, web sayfasına konulacak nesnelerin doğru ve estetik konumlandıran, responsive tasarıma (mobile uyumlu tasarım) önem veren, çözüm odaklı ve elbette seo ya uyumlu tasarım ve yazılım geliştiren firma olacaktır.

Kurumsal web siteniz sizin yüzünüz ve hitap ettiğiniz kitlenin bir ürünüdür.

TOP