1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Web Sitesi Yapan Firmalar

Özellikle ticari şirketler için ve bir web sitesi firmanın bütün benliğini yansıtan, kesinlikle öneme alınması gereken bur unsurdur. Geçtiğimiz yıllarda firmalar internet sitelerine gereken önemi vermiyodu, bu dönem yavaş yavaş geride kalıyor. Şimdi ise web tasarımı yapan bir firmayı seçerken nelere dikkat edilmesi gerektiği ile ilgili bir takım sorunsallar ortaya çıktı. Web tasarım firması bulmak işin en kolayı, hangisini seçeceğiniz ise en zor karar...

Unutmayınız ki internet siteleri firmanızın 7 gan 24 saat açık olduğu bir yüzüdür. Siz mağazanızı, işyerinizi ya da ofisinizi terk ettiğinizde bile açık duran, olası müşterilere bilgi sunan ve belki de sabaha size hazır bir müşteri edinecek bir yapıdır. Web sitesi böyle önemli bir ticari anlam ifade ederken, web sitesi yaptırırken ucuza kaçmak, kaçamak kişilerle çalışmak son derece önemli bir hatadır.

Denizli web tasarım firmaları arasında doğru seçimi yapmak için sizin de bilmeniz gerekenler olacaktır. Elbette buradan firma ismi vererek artıları veya eksileri saymayacağız, firmayı analiz ederken nelere dikkat etmeniz gerektiğini açıklayacağız.

İletişim Bilgileri

Çünkü, web sitenizin yapımı esnasında henüz hizmet bedelinin tamamını ödemediyseniz tasarımcılara ulaşabilirsiniz. Ancak bazı kurumsal olmayan web tasarım firmaları iş teslimi ve ödemeden sonra ulaşılamaz hale geliyor. Özellikle sabit telefonu olmayan ayaklı şahıslarda bunu yaşayabilirsiniz. İletişim bilgilerini inceleyin, sabit numara, iletişim formu, e-posta, açık adres ve hatta google map mutlaka olmalı.

Müşteri İlişkisi

Güler yüzlü olmak sektörde yeterli bir özellik değildir. Sonuç itibari ile yazılım firması çocuğunuza bakıcılık etmeyecek...Güleryüz zaten her ticari alanda belirli seviyede zorunludur. Ancak yüzünüze gülüp hizmetini kaçıranlara dikkat edin. Alacağınız hizmeti sorgulayın, "ben web işinden anlamayorum" mantığını bir kenara bırakın. Şunları sorun:
- Sunucunuz kendinize mi ait? (bu sorunun olumlu cevabı evet olmalıdır.)
- e-posta destek hizmeti veriyor musunuz? (uzaktan bağlanıp size e-posta kurulumlarında destek olabilmeliler)
- Kaç adet e-posta hesabı açabilirim? (en az 100 adet makuldur)
- Site tamamlandıktan sonra her yıl ne kadar öderim? (her yıl tescil hosting ücreti ödemelisiniz, bu tutar firmaya göre değişir, ortalama 70 $ - 100$ 'ı geçmemelidir)
- Sitemdeki olası değişikliklerde ne yapacağız? (tasarımsal olmayan her türlü teknik ve düzenleme hizmeti alabilmeniz gerekli)

Referanslar

Daha önce çalışılan firmalar iyi bir göstergedir. Ancak referansın fazlalağı, web tasarım firmasının daha başarılı olduğunu göstermez. Referans siteleri gezip, firmanın ortalam kalitesini anlamaya çalışın.

TOP