1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Web Tasarımı Fiyatları

Web sitesinin yapısı. web sitelerinin alt yapısı yani yazılımı kullanım şekline göre değişiklik gösterir, E-Ticaret siteri: opencart, woocommerce, normal şirket web siteleri, wordpress, html, php olabilmekle beraber bazı özel projelerde tasarım temalarla değilde sıfırdan yapılmaktadır, bu durum maliyeti ve zamanı bir hayli çoğaltmaktadır, yapılacak olan web sitesinin yazılım altyapısına ve işin sıfırdan yapılıp yapılmayacağına göre web site yapım fiyatları belirlenir, fiyatı belirlemek için sadece bunları bilmek yeterli değildir, sitede olması istenen özellikler, vs fiyatlandırmayı etkilemektedir.

Web sitesinde kullanılacak ürün miktarı: Web sitesi yapımında ürün girişlerinin web tasarımcıya ait olması halinde girilecek ürünlerin adeti,

Web sitesinde kullanılacak Göreseller: Web sitesinde kullanılacak olan görsellerin hazır olup olmadığı görsel formatların web sitesi için uygun olup olmadığı.

Web site çoklu dil seçeneği: yapılacak olan web sitesinin birden fazla dilde olması web site yapım fiyatında önemli bir unsurdur.

Web site Sayfa Sayısı: Web sitesi yapımında hazırlanacak olan sayfaların miktarı web sitesi yapım fiyatını etkilemektedir.

Web sitesi yapım Süresi: işi veren müşterinin bu iş için gereken zamandan daha kısa sürede istemesi maliyeti arttırabilir.

TOP