1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Web Sitesi Yazılım

Web yazılım alışveriş siteleri, sosyal ağlar, içerik yönetim sistemleri gibi interaktif sistemlerin projelendirilip kullanıma açılması sürecidir. Web yazılım amacına göre tek bir sayfadan da oluşabilir, binlerce sayfadan da oluşabilir. Dünya çapında en popüler web yazılımlar Facebook, Twiter, Yahoo, WordPress gibi sitelerdir. En popüler web yazılımlara Alexa Top 500 adresinden ulaşabilirsiniz.

Gelişmiş web yazılımlara sahip bu siteler aynı anda dünyanın birçok ülkesinden kullanıcıya hizmet verebilmektedirler. Web yazılımın temel olarak amacı da budur. Her geçen gün yeni bir web yazılım internet dünyasına giriş yapmaktadır. Farklı fikirler ile ortaya çıkan web yazılım girişimleri, girişimcilerin binlerce hatta milyonlarca kullanıcıya ulaşmalarına olanak sağlamaktadır.

Web yazılım sunucular üzerinde çalışan ve kullanıcıların tarayıcılar üzerinden ulaşıp kullandıkları yazılım türüdür. Web yazılımı, web programlama olarak daadlandırılmaktadır.

Web yazılımı ile geliştirilen projelerin büyük bölümüne internet üzerinden erişilebilmektedir. Sadece özel ihtiyaçlar için geliştirilen web yazılım projelerine lokal veritabanları üzerinden ulaşılabilmektedir.

Web yazılım projeleri geliştirilirken, web yazılım dilleri kullanılmaktadır. En fazla kullanılan diller ise C# VB.NET, PHP ve JAVA olarak sıralanabilir.

 

 

TOP