1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Tasarım Sitesi

Müşteri Analizi

Bir projeye başlamadan önce müşteriyi iyi analiz etmeliyiz. Ne tür tasarımları beğeniyor bunları öğrenerek, müşterinin tarzını yakalayabiliriz. Çünkü; tasarım o kadar geniştir ki, siz mükemmel bir tasarım ortaya koyarsınız fakat müşterinin tarzına hitap etmediyseniz, olumsuz sonuçlar ortaya çıkacaktır. Müşteri ile tasarım hakkında görüşme yaparken mutlaka en ince ayrıntısıyla not alınmalıdır. Sizin için küçük olan birşey onlar için büyük önem taşıyabilir

Sektör İyi Araştırılmalı

Tasarım kadar önemli olan bir nokta da içeriktir. Siz istediğiniz kadar iyibir tasarım yapış olun, içerik düzenli ve sistemli yerleştirilmemişse ve darmadağınık bir görüntüye sahipse müşteriyi itecektir. Herşeyden önce tasarım soğuk ve uzak gelecektir. Bu yüzden tasarıma başlamadan önce, hangi sektör üzerinde çalışma yapılacaksa sejtör hakkında bilgi edinilmeli.

Renk Kullanımı

Yapmış olduğumuz tasarımın kalitesini ortaya koyan en önemli unsurlardan biri kullandığımız renklerdir. Rengi doğru kullanan tasarımcılar, başarılı bir tasarım oluşturma konusunda her zaman ön planda olurlar. Fakat renk hakimiyeti ve zevki olmayan bir kişi, hiçbir zaman tasarım konusunda yol kat etmediği gibi piyasada uzmanlaşmış arkadaşların kalitesine ulaşamayacaktır.

TOP