1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Web Tasarım Paketleri

Alacağınız hizmete, tasarım ve programlama süreçlerine ve satış sonrası destek, bakım, güncelleme, sorun giderme gibi durumlara bağlı olarak fiyatlarda farklılık meydana gelmektedir. Özgün tasarıma sahip, kazanç sağlayan, kolaylıkla yönetilebilen, günün her saatinde destek alınabilen bir web sayfasının ücreti ile hazır template kullanılarak hazırlanmış, kullanıcıya güven vermeyen, yönetimi yok veya çok zor olan statik bir web sayfasının ücretinin aynı olması beklenemez

Web sayfası bir kerede satın alabileceği gibi firmamızın sunduğu imkanlardan yararlanılarak yıllık ödemeli olarak da kullanabilir. Tek seferde satın alınan sitenin hatalarının giderilmesi ve sorunsuz çalışmasının sağlanması ücretsiz, yeni ek modüller ise ücrete tabidir.

Web tasarım fiyatları tasarım ve programlama özelliklerine göre belirlenecektir. Özel tasarım mı yoksa hazır tasarım mı, haber modülü olacak mı, fotoğraf galerisi, insan kaynakları formu, sms paketi gibi bunların her birisi fiyatı belirlemede etkili olacaktır.

TOP