1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

İnternet Sitesi Fiyatları

Tasarıma başlamadan önce müşteriyi analiz etmeliyiz. Müşterinin ne tür tasarımları beğendiğini, müşterinin tarzını öğrenerek buna göre tasarım yapmalıyız. Çünkü siz ne kadar mükemmel bir tasarım ortaya koymuş olursanız olun müşterinizin tarzına hitap etmediyse, olumsuz sonuçlar ortaya çıkacaktır. Bu yüzden müşteri analizini iyi yapmalı ve en küçük ayrıntıya kadar not almalıyız.

Sektör Araştırması

Tasarıma başlamadan önce, hangi sektör üzerinde çalışma yapılacaksa o sektör hakkında bilge edinilmelidir. Çünkü çok iyi bir tasarım yapmış olsanızda, içerik düzenli,sistemli ve sektör ile alakalı değil ise müşteiyi itecek ve tasarım soğuk gelecektir. Tasarım kadar önemli olan bir noktada içeriktir bu yüzden tasarımınıza başlamadan önce sektör araştırmanızı iyi yapmalısınız.
Renk Kullanımı

Tasarımınızın kalitesini ortaya koyan en önemli noktalardan biri de seçilen renkler ve renk uyumudur. Renkleri doğru kullanan tasarımcılar, iyi bir tasarım oluşturma konusunda başarılı olurlar
Özgün Tasarım

İyi bir web tasarım için yapmış olduğunuz web sitesi özgün olmalıdır. Hazır web temalarından kaçınmalısınız. Çünkü standartlar dışına çıkmak tasarımcıya artı puan katacaktır.

Taslak Oluşturma

Herşeyden önce taslağı belirlemelisiniz. Başladım gerisi gelir mantığı ile ilerlemekten kaçınmalı, müşteri ile görüşmelerinizde kafanızda taslağınızı oluşturmalı ve bu taslağı tasarıma dökerken geliştirmelisiniz. İyi bir planla başlanılmış bir web sitesi her zaman sağlam olacak ve bize zaman kazandıracaktır,

TOP