1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Tasarım Siteleri

Tanıtıcı metinler, videolar, reklam filmleri, ses kayıtları, fotoğraflar kısacası aklınıza gelebilecek her şey. Canlı destek hatları, interaktif sohbet kanalları hatta online ödeme seçeneklerini bile bunlara dahil edebilirsiniz.
İşte tüm bu saydıklarımızı bünyesinde barındıran internet oluşumlarına da “web sitesi” diyoruz. Sizinde kendiniz için veya fırmanızın yada kendinizin yapıtğınız işler için bir web sayfası sahip olma vakti hala gelmedi ?
İşinizi iyi yaptığınıza inanıyorsanız, profesyonelseniz, kurumsal ve uzun soluklu bir iş macerasına atıldıysanız, bir web sitesi sahibi olmak sizin için çok önemlidir.
Çünkü günümüzde internet ortamı, görmezden gelinemez ölçüde ziyaretçi barındırmakta, insanlar vakitlerinin çoğunu internette geçirmektedir. İşte bu sebepten dolayı, internetin etkisine ve reklam gücüne güvenen herkes, tanıtımını web sitesi üzerinden yapmakta ve çok olumlu geri dönüşler almaktadır.  
Çünkü sizin web siteniz sizi anlatır, firmanızı, ürünlerinizi, fiyat listenizi, ürünleriniz hakkındaki bilgileri, resimleri, videoları rahatça müşterilerinize ulaştırabilirsiniz.
Aynı zamanda potansiyel müşterilerinizi de bu yolla kazanma ihtimaliniz artacaktır. Çünkü web sitesi sahibi olmak, müşterilere çok hızlı ulaşmayı sağlar.  
Web sitelerinin bir diğer güzel özelliği ise, sanal market oluşturabilmenizdir. İsterseniz ürünlerinizi bu site üzerinden satar, ödemenizi alır, kargonuzu yollarsınız. Günümüzde internet üzerinden satış yapan yüzlerce firma vardır.
  İnternetin önemini günden güne artırdığı günümüz dünyasında, sizin ve firmanızın da burada yerini alma vakti çoktan geldi.
Sektörünüzde öncü olmak, teknolojiye ve onun getirdiği yeniliklere ayak uydurmak için, tanıtım aracı olarak interneti kullanmalısınız. Profesyonel bir web tasarım desteği ile siz de akla hayale gelmeyen başarılar elde edebilirsiniz.  
Web tasarımı yaptırmak ve bir web sitesine sahip olmak size ve firmanıza yeni bir soluk getirecek, müşterilerinize daha fazla güven verecek ve satışlarınızı artıracaktır

TOP