1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

İPhone 4S Ekran Değişimi

Iphone 4s ekran değişimi konusunda dikkat edilmesi gereken hususlar nelerdir?

Öncelikle her konuda olduğu gibi bu değişimi yapacak firmanın tıpkı GSM İletişim gibi çok ciddi bir tecrübeye ihtiyacı vardır. Tecrübesiz ellerde düzeltilmesi gereken basit sorunlar çok daha büyük sorunlara dönüşebilmektedir. GSM İletişim olarak iphone 4s ekran değişimi işlemini son teknolojiler ile donatılmış bir alanda ve yine son teknoloji teçhizatlar ile yapmaktayız. Yılların getirdiği tecrübe ile müşterilerimize güven vermekteyiz.

iPhone 4s ekran değişimi yapılırken bir çok model gibi ekranın sadece bir parçası değiştirilemez. Telefonunuzun sadece dokunmatiği bile hasar görmüş olsa ileride uyum sorunları yaşanmaması için tüm ekran parçalarının ön cam dahil değişmesi gerekir. Biz diğer firmalar gibi ucuza ve kolaya kaçma adına sadece ön cam veya dokunmatiği değiştirme işlemi yapmamaktayız.

Telefonum bana ne kadar sürede geri verilir?

İnanması çok güç olacak fakat sadece 20 dakika içerisinde telefonunuzu size çalışır halde teslim ediyoruz. Pratik olmasının sebebi tüm orjinal parçalarının elimizde olması ve ekibimizin bu konu hakkında uzmanlaşmış olmasıdır. iPhone 4s ekran değişimi konusunda rekora koşan sayıda tecrübemiz ve mutlu müşterilerimiz mevcuttur. Ekranınız hasar gördüğünde hiçbir şekilde moralinizi bozmadan GSM İletişime misafir olun ve en uygun fiyatla sadece 20 dakika içerisinde telefonunuzu size sıfırmış gibi geri verelim.

Kaybak: https://www.acilceptelefonutamiri.com/apple/238-iphone-4s-ekran-de%C4%9Fi%C5%9Fimi.html

TOP