1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Samsung GALAXY Note 2 | Cam Ekran Değişimi Orjinal Vakumlu

Samsung Note 2 ekran değişimi nasıl yapılır?

Note 2 çıktığı tarihi itibariyle tabiri caiz ise lokomotif olmuş bir telefondur. Henüz apple'ın sektörü bu kadar domine etmediği bir dönem olduğu ve note 2'nin çok kaliteli bir telefon olması sebebiyle milyonlarca insan tarafından tercih edilmiş ve kullanılmıştır.

Samsung Galaxy Note 2 ekran cam değişimi orjinal vakumlu bir şekilde yapılmaktadır ve bu işlem sadece alanında uzman, yetişmiş Samsung teknisyenlerimiz tarafından yerine getirilmektedir. Bu sebeple telefonunuz da değişim sonrası oluşabilecek sorunlar minimize edilerek mutlu bir şekilde hayatınıza devam etmeniz sağlanmaktadır.

Note 2 ekran değişimi işlemi için GSM İletişim Kadıköy şubesine gelebilir veya arızalanmış Samsun Galaxy Note 2 orjinal vakumlu ekran değişimi için bizlere kargo şeklinde göderebilirsiniz. Bu gönderim işleminin masrafını biz karşılıyor ve telefonu tamir ettikten sonra verdiğiniz adrese ürünü geri gönderiyoruz. Siz sadece dileyin GSM İletişim ülkenin bir ucunda olsanız dahi size çözüm getirmekten mutluluk duyacaktır.

Detaylı Bilgi: https://www.acilceptelefonutamiri.com/samsung/207-samsung-galaxy-note-2-cam-ekran-de%C4%9Fi%C5%9Fimi-orjinal-vakumlu-130-tl.html

TOP