1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Girne Makale

Kibris Ev ;

Kuzey Kıbrıs'ın İncisi, Beş Parmak Dağlarını Arkasına Alarak Dağ Yamaçlarında ve Sahilde kurulmuş KKTC'nin En popüler Kentlerinden. Girne'nin Resmi Nüfusu 30.000 civarında olsada Öğrenciler ve Yurt dışından gelen nüfus ile birlikte 50.000 kişi civarındadır.

Bir çok Hotel ve çeşitli koylarla bezenmiş Girne lüks evleri ve lüks Apartman Daireleri ile hızla gelişmekte olan popüler bir kent. Ünlü Girne Limanı'nı çevreleyen cafeler restoranlar ve Meşhur girne kalesi güzel vakitler geçirmenizi sağlayacak. Girne Hem ticaret, hem eğitim, hem de Turizmin merkezi olmakta iddialı. Binlerce turistin hoteleri doldurduğu lüks ve ihtişamın hükmettiği Girne hotelleri, özellikle deniz ve Casino meraklıları tarafından ilgi görmekte.

Son yıllarda Girne'nin inşaat sektöründe hızla gelişme göstermesi popülaritesini daha da artırmıştır. Girne Emlak Piyasası son dönemlerle imza attığı projeleri ile şu an Kıbrıs emlak sektörünün gözdesi durumunda. Son dönemde inşa edilen modern apartmanlar ve villa projeleri ile gündemden düşmeyen Girne'de artan nüfusla birlikte kira gelirlerinde ve değer artışlarında yüksek ivmeler görülmeye başlanmıştır.

Ayrıntılar için: http://www.goldmarkestates.com/girne-tanitim.html

TOP