1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Yabancı Dil Nasıl Öğrenirim


Dil Kursları Zeytinburnu

Sıkıcı gramer ve kelime ezberinden ibaret dersler ile İngilizce öğrenmek maalesef çok kısa zaman sonra öğrenilen dilde yozlaşmayı beraberinde getirir. Öğrenilen kelimelerin en kısa zamanda pratiğe dökülmesi ve konuşma seanslarında kullanılması gerekir. Amerikan kültür dil kursları Zeytinburnu bünyesinde bulunan ücretsiz kulüpler sayesinde öğrencilerimiz hem yeni arkadaşlar ediniyor hem de seviyelerine göre pratik yapma şansı buluyor. Teknolojinin tüm imkanlarından faydalanan Amerikan Kültür yabancı dil eğitim kursları bu sayede öğrencilerini sıkıcı bir ders ortamı yerine hareketli, oyunlar ve etkinliklerle dolu bir ortam sunuyor. Bu sayede öğrencinin dikkati hep ayakta olduğu gibi dersin sonuna kadar da dikkatli olduğu için verim çok üst seviyede gerçekleşiyor.

Uzman eğitimci kadromuz ve profesyonel eğitimciler tarafından oluşturulmuş ders sistemimiz ile Türkiye’nin 166 bölgesinde hizmet vermekteyiz. Her yıl on binlerce mezun veren Amerikan Kültür dil eğitim kurumlarında başarı oranı %90’ın üzerindedir. Her zaman %100 başarı politikası ile öğrencilerimize yaklaşıyor ve belli seviyelerde başarısızlık yaşayan öğrencilerimize ücretsiz telafi ders imkanları sağlayarak onlarında bir sonraki seviyeye geçmelerini ve nihayetinde başarıya ulaşmalarını sağlıyoruz. Amerikan kültür dil kursları Zeytinburnu bünyesinde eğitim görmek istiyor fakat ücretleri merak ediyorsanız web sitemiz üzerinden veya şubemize gelerek ücretsiz seviye tespit sınavına girebilirsiniz. Bu çok iyi düşünülmüş sınav sonrasında seviyeniz ortaya çıkacak ve bu seviyeye göre sizlere özel bir fiyat belirlenecektir. Her zaman öğrenci memnuniyetine önem veren kurumumuzun sizler için uygun bir fiyat vereceğinden emin olabilirsiniz.

Hemen iletişime geçmek ve daha detaylı bilgiler alabilmek için iletişim bölümündeki bilgilerden haftanın her günü bizlere ulaşabilirsiniz.

Detaylı Bilgi: https://www.amerikankulturzeytinburnu.com/hizmetler/40-dil-kurslar%C4%B1-zeytinburnu.html

TOP