1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Samsung GALAXY S3 Ekran Cam Değişimi

ÜRÜN AÇIKLAMASI 

Samsung Galaxy S3 Ekran Camım Kırıldı Ne Yapmalıyım?

Türkiye'de en çok satılmış telefonlardan bir tanesi samsung galaxy s3 ve onun mini serisidir. Bu telefonların özelliği boyut olarak ufak olması ve çok kullanışlı olmalıdır. Fakat kazara ekran kırılması veya ekranın zamanla performans düşüklüğü yaşatması sonrası müşterilerimiz bizlere korkmuş bir şekilde samsung galaxy s3 ekran cam değişimi işlemini yaptırmak için gelmekteler. Eski bir telefon olduğu için hiç endişelenmenize gerek yok.

Profesyonel ekibimiz rekor sayıda samsung galaxy s3 ekran cam değişimini sorunsuz yaparak adeta bu kategori de nam salmışlardır. Çok kısa bir süre GSM İletişim de bekleyerek telefonunuzun tamir edildiğini ve eskisinden daha parlak bir şekilde ekranın size gülümsediğini göreceksiniz. Yılların getirdiği tecrübe ile müşterilerimiz sadece GSM İletişim den mutlu ayrılmamakta telefonu kullandıkları uzun bir süre boyunca da firmamızın ne denli kaliteli bir hizmet verdiğini de anlamaktadırlar.

 

New s   New ss  ilk

Detaylar İçin: https://www.acilceptelefonutamiri.com/samsung/200-samsung-galaxy-s3-cam-de%C4%9Fi%C5%9Fimi-vakumlu-orjinal.html

TOP