1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Çeşitli blog sağlayıcılar

 

Blog sitelerinin çoğu ücretsizdir, Blogger, Blogspot ve Blogcu gibi blog sağlayıcılardan e-mail adresinizle bir blog oluşturabilirsiniz.


Değişik blog kategorileri mevcut, Blog sayfanızı oluştururken bilgilerinizi istediğiniz doğrultuda verebilir, Blog kategorilerine Blogunuzu dahil edebilirsiniz.
Çeşitli blog sağlayıcılar: http://www.blogger.com - Dünyaca ünlü ilk blog sağlıyıcısı Google'ın satın alması ile dahada büyüdü 2,5 milyona yakın üyesi olduğu tahmin ediliyor. Türkçe desteği , ücretsiz Domain barındırma imkanı mevcut. http://blog.com - Türkçe destekli bir başka blog sağlayıcı. http://www.blogyx.com - Yerleşik Chat box seçeneği mevcut. http://home.services.spaces.live.com - Microsoft'un Blog servisi Hotmail,Msn ve Live Maille bütünleşik çalışıyor. http://www.terapad.com - Ücretli ve ücretsiz seçenekleri mevcut blog sağlayıcısı http://360.yahoo.com - Yahoo'nun Blog servisi. WordPress Destekli Ücretsiz Blog sağlıyıcıları: http://wordpress.com - Hepimiz biliyoruz.Türkçe desteği mevcut. http://blogetery.com - Tema desteği , anti-spam uygulaması , Ücretsiz sub-domain imkanı. http://blogrox.com - 50MB of ücretsiz online alan imkanı. http://www.blogsome.com - WordPress MU platformlu blog sağlayıcı. http://edublogs.org - Başka bir Wordpress destekli blog sağlayıcısı. Türk Blog Sağlayıcıları: http://www.blogcu.com - En büyük türkçe blog servisi. http://www.benimblog.com - Yeni bir türkçe blog servisi. http://blog.mynet.com - Mynet'in Wordpress MU destekli blog servisi. http://www.bloggum.com - Ücretsiz güzel bir blog sağlıyıcısı.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP