1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Avrupa Sanat Arşivi

Doğru içeriği buldunuz ve hedef kitlenizin hoşuna gidecek şekilde oluşturdunuz. Yetmedi, sayfaya gelen ziyaretçiniz 3 isterken ona 5 verdiniz. Sizce bu kadarı yeterli mi? Değil. İnternet içeriklerinin önemli bir kısmını artık görseller oluşturuyor. Her yerde kullanılan ve insanların tanış haline geldiği çalışmaları kullanmak, Ağrı Dağı’nın eteğindeki kurbağaların dikkatini çekecek içeriklerinizi bile sıradanlaştırabiliyor.

 

İşin kelebek etkisi ve SEO tarafını unutmamak lazım. Özgün görselleri kullanmak arama motorları ve ziyaretçilerin daha kolay ilgisini çekmeyi başarıyor ve SERP’in spot ışıklarının içeriğinize vurmasına yardımcı oluyor. Elinize kamerayı alıp ihtiyacınız olan fotoğrafı çekip saatler süren grafik çalışması yükünün altına giremeyecekseniz o zaman olabildiğince benzersiz kaynaklardan içeriklerinizi harmanlamanız gerekiyor. Avrupa Sanat Arşivi de, birçok Webmaster tarafından uğranmamış bakir kaynaklardan biri.

 

Avrupa Sanat Arşivi’nin içinde yaklaşık olarak 50 milyon görsel kaynak yer alıyor. 3.000 Avrupalı sanatçının meşhur sanat çalışmalarına da yer verilen kaynak, ücretsiz olarak yeni görselleri keşfetme ve telif sorunu yaşamadan kullanma şansı veriyor. Şu an paylaşılan bilgiye göre görsellerin büyük bir kısmı basit görsel lisanları tarafından korunurken 3 milyon kadar görsel de açık kaynak lisansıyla yayınlanıyor.

 

Söz konusu arşivi stok fotoğraf arşivi gibi düşünmeyin. Avrupa Sanat Arşivi’nde daha çok sanatsal parçalar yer alıyor. Sanat arşivi, Van Gogh ve Monet gibi popüler ressamların çalışmalarına bile yüksek kaliteli fotoğraflarına ulaşma şansı veriyor. Her Webmaster’ın işine yarayan bir kaynak olmayacağı kesin fakat birçok Webmaster’ın Avrupa Sanat Arşivi’nden faydalı görsellere erişebileceğine inanıyorum.

 

Ufak bir keşif sonrasında ben Kanuni Sultan Süleyman’a ait yüksek kaliteli bir portre çalışması, Viyana Kuşatmasını resmeden bir tablo ve 1925 yılında çekilmiş Dolma Bahçe’ye ait dijital fotoğraf yakaladım. Eski bir bilgisayar fotoğrafını da unutmayalım.

 

Avrupa Sanat Arşivi’nin en güzel yanı bence dil bağımsız etiketlemeyle çalışması. Örneğin bilgisayar için İngilizce olarak PC üzerinden arama yaptığınızda sizin için Fransızca kaynaklardaki görselleri de bulabiliyor. Eğer sadece fotoğraf araması yapacaksanız filtreleme kısmından “Image” seçeneğini işaretlemeyi unutmayın. Buraya tıklayarak sanat arşivine erişebilirsiniz.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP