1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Lohusalık Dönemi ve Anne Sütü -Fidan Pesen

"Lohusa kadın kapıya bakmaz" dedi babannem diye söz ederken arkadaş.. Hay ağzına sağlık babaannenin dedim... Neden diye sordu... nedeni biraz fazlaca uzunca ama kısaca anlatayım.. Az çok artık beni takip edenler sıcak, soğuk, kuru ve nem ifadelerine aşına oldu sanırım... bilirsiniz sıcak havaya soğuk deyince nem oluşur hatta buharlasti deriz değil mi araba camı vs... işte tam bu noktada diyeceklerimiz başlıyor.. Gebe kadın 9 ay boyunca adet görmüyor ve bedeninde bir kalp daha ısı üretiyor... kan kaybı olmayan anne adayımızda hem kan miktarında çok düşüş olmuyor hemde bebişin kalbi ısı üretiyor ve özellikle 7. Aydan itibaren anne adayiz8n bedeni neredeyse yaz mevsime giriyor... ve sonra doğum ve lohusalık dönemi... Bir kadının neredeyse sonraki sağlık hayatına tesir edecek mühim 40 günlük dönem.

Diğer bir tarif Anne sütünü artıran yiyecekler ve içecekler Su. Normalde herkesin günde 2-2,5 litre kadar su tüketmesi gerekiyor. Yeşil yapraklılar. Yulaf. Havuç Humus. Kayısı, İncir, Hurma. Somon balığı ... Rezene.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP