1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

SEO Olmadan Olmaz Mı?

Arama motorları çok akıllıdır, ancak sizi tam manası ile listelemeleri için hala yardıma ihtiyaçları vardır. Büyük arama motorları, web'i daha derinden taramak ve kullanıcılara daha iyi sonuçlar vermek için teknolojilerini geliştirmek için her zaman çalışır. Bununla birlikte, arama motorlarının bir yapay zeka ürünü olduğunu da unutmamak gerekir. Doğru SEO, hedef kitlenizde olan binlerce ziyaretçiyi size en hızlı şekilde getirir. Bunu SEO olmadan yapmak çok uzun yılları bulabilir ve yine de aynı kitleye ulaşamayabilirsiniz ki zamanın da çok hızlı aktığını düşünürsek onlarca fırsatı kaçırabilirsiniz.

Arama motorları için içerik hazırlamaya ek olarak, SEO, sıralamanın yükseltilmesine de yardımcı olan teknikler içerir. Böylece içeriğin, arama yapanların daha kolay bulunacağı yerlere yerleştirilmesi sağlanır. İnternet giderek daha rekabetçi hale geliyor ve SEO yapan şirketler ziyaretçilere ve müşterilere bir avantaj sağlıyor.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP