1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google Sıralama Yükseltme

Hedeflediğiniz kelimede elbette rakip siteleri geçerek ilk sıraya çıkmak istersiniz, bu her web sitesi sahibinin arzuladığı ve hayal ettiği bir durumdur. Fakat elbette bu o kadar da kolay bir konu değildir, rakipleriniz de sizin gibi düşündüğü için herkes ilk sıra için yoğun bir çalışma yürütecektir. Google sıralama yükseltme konusunda önem verdiğimiz iki kriteri size özetleyelim.

İyi İçerik

Eğer rakipleriniz sizden daha kaliteli ve kullanıcının işine yarayacak içeriklere sahipse Google neden sizi ilk sıraya çıkarsın? Google'a bunun için bir sebep vermeli yani üstünüzdeki rakiplerinizden daha iyi içerik üretmelisiniz. Bunun sonuçlarını da hemen görmeyi beklemeyin. Israrla ve usanmadan iyi içerik üretmeye çalışın.

Tanıtım Çalışmaları

Rakiplerinizle içerik kaliteniz, site hızınız vs. iç seo özellikleriniz aynı ama ona rağmen siz geride iseniz rakibiniz ya sizden eskisidir ya da daha iyi link çalışması yapmıştır. Organik ve zengin bir tanıtım çalışması sizi onun üzerine çıkaracaktır. Tanıtım çalışmalarının çok dikkatli yapılması gerekir aksi takdirde sıralamalarınız daha da gerilere düşecektir.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP