1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Yeni Açılan Sitenin Google Sıralaması Alması

Yeni açılan siteler SEO konularına en çok dikkat etmesi gereken sitelerdir. Zira Google bu konuya çok önem vermekte ve ilk intibanızı güzel oluşturmak yani Google'a güzel görünmek adına sitenizin optimizasyonunu çok iyi yapmalısınız. Aşağıda yeni açılan sitenin google sıralaması alması adına dikkat etmesi gereken maddeleri kısaca açıklayalım.

Tasarım

Eğer sitenizin tasarımı insanların sitenizi kullanmasını zorlaştırıyor ve onlara zaman kaybettiriyorsa bu size eninde sonunda eksi puan olarak geri döner. Zira Google artık çok gelişti ve kullanıcı deneyimini çok rahat bir şekilde ölçülebiliyor. Sürekli bir kullanıcı gözü ile sitenizi kullanarak mükemmel hale getirmelisiniz.

Hız

Siteniz hangi sektörde olursa olsun hızlı açılmak zorundadır. Google artık yavaş sitelerin hiç gözünün yaşına bakmıyor ve arka sıralara atıyor.

Zengin İçerik

Sitenizi kusursuz olarak kodlayın veya tasarlayın ama içeriğiniz kötü ise boşuna uğraşmışsınız demektir. Özellikle yeni sitelerin çok zengin içeriklerle yayın hayatına başlaması büyük avantaj olacaktır.

Link Çalışmaları

Yeni açılan sitelere daha açılır açılmaz link çalışması yapmak sitenin adeta kafasına sıkmaktır. Her şeyin bir zamanı var acele edip Google gözünde hileciye düşmeyin. Google için tüm linkler organik olmalıdır, yeni açılan bir siteye link gitmesi Google'un gözünde o linki paralı link yapabilir.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP