1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google'da Üst Sıralara Ücretsiz Çıkmak

Reklam maliyetlerinin çok yüksek olması sebebiyle, bugün bütün web projesi sahipleri Google'da üst sıralara ücretsiz çıkmak için çaba göstermektedir. Bu özellikle rekabeti yüksek sektörlerde maalesef çok kolay değildir. Zira sizin gibi onlarca farklı proje de aynı kelimede Google sıralamaları almak istemektedir. Bu noktada SEO kriterlerini doğru uygulayarak rakiplerinizin önüne geçebilirsiniz, bu da elbette bir bilgi birikimi ve zaman isteyecektir. Özellikle rekabeti yüksek kelimelerde hızlı sonuç almaya çalışmak beraberinde başarısızlığı ve sıralama gerilemesini getirecektir.

Arama motoru optimizasyonu uzun ve zorlu bir süreçtir. Tabi rekabeti düşük olan kelimeler için süreç daha kısa ve rahat olabilir. FEVT olarak 15 yıldır müşterilerimize uygun fiyatlı SEO hizmeti sunmaktayız. Siz de Google'da üst sıralara çıkmak istiyorsanız, profesyonel ve kurumsal destek için şimdi FEVT ile iletişime geçiniz. FEVT tarafından daha önce yapılan SEO çalışmalarına ait referanslar sitemizin üst bölümünde durmaktadır. O örnekler tüm referansların sadece ufak bir bölümüdür, daha geniş referanslarımızı görmek adına iletişime geçebilirsiniz.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP