1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

SEO İçin 5 Altın Kural

Bireysel web siteleriniz için uygulamanızı tavsiye ettiğimiz bu 5 altın kural ile özellikle rekabeti çok yüksek olmayan kelimelerde başarı sağlayabilirsiniz. Daha güçlü kelimeler için de güzel bir temel oluşturacaktır. Madde madde bu siteniz için çok faydalı 5 kuralı inceleyelim.

Title; Sitenizin ana hedef kelimesi kesinlikle title'da geçmeli ve bunu da ziyaretçilerin gördüğü zaman tıklamalarına teşvik edecek şekilde ayarlamalısınız. Bir blog sitenizi açtığınız zaman Türkiye'nin en iyi blogu gibi çok klişe ve temelsiz bir slogan yerine daha yaratıcı bir title kullanmanız faydalı olacaktır.

Mobil Uyum: Siteniz eğer mobil cihazlarda düzgün açılmıyorsa, google sizi çoktan silmiş demektir. İlk sıra sizin için bir hayalden ibaret olacaktır ve mobilin gün geçtikçe daha yaygın hale geleceğini de düşünürsek, derhal bu sorunu çözmeniz gerekecektir.

Site Hızı: Sitenizin 1 sayfasının açılması 4-5 saniye sürüyorsa, Google'da elbet bu kadar yavaş açılan bir siteyi ilk sıraya çıkarmayacaktır. Çıksa bile kullanıcı deneyim raporlarının ardından hızlıca geri düşecektir.

İyi Bloglardan Tanıtım: Sadece çok iyi ve kendi alanında gerçekten iyi bloglara, organik ve uzun tanıtım yazılarını ekleyin. Tanıtım yazılarını kendiniz yazın zira hiç kimse sitenizi sizin kadar iyi bilemez.

Emek Verilmiş İçerik: İçerik açmak için içerik açarsanız başarılı olamazsınız. Günde 10 içerik ekleyeceğinize 1 adet üzerinde uğraşılmış, internette kalıcı olabilecek türden bir içerik üretin. Uzun vadede çok karlı çıkarsınız.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP