1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Arama Motorlarında İlk Sırada Yer Almak İçin Ne Yapmak Gerekir

Yeni web sitesi sahiplerinin en çok sorduğu soru arama motorlarında ilk sırada yer almak için ne yapmak gerekir sorusudur. Bu sorunun aslında cevabı basittir fakat uygulanması zordur. Bunun için yapılması gereken işlemler sürecinin bütününe SEO adı verilmektedir. Arama motoru optimizasyonu olan bu kısaltmanın kapsadığı yüzlerce farklı teknik vardır. Google bu noktada algoritma yapısını gizli tutmak adına bu teknikleri paylaşmaz fakat ipuçları vererek deneme yanılma yöntemleri ile keşfetmemizi sağlar.

Arama motorlarında ilk sırada yer almak için sitenizin hedeflediği kelime veya kelime gruplarının çok iyi belirlenmesi gerekir. SEO süreci çok hassas ve dikkatli yürütülmesi gereken bir süreçtir. Hilelere başvurulmadan organik olarak yürütülecek arama motoru optimizasyonları sonuç olarak daima sizi başarıya götürecektir. FEVT ile iletişime geçerek arama motorlarında ilk sırada yer almak için ne yapmak gerekir sorunuzun cevabını daha detaylı alabilir ve sektörün en uygun fiyatlı hizmetlerinden faydalanarak sitenizi hedef kelimelerinizde ilk sıraya çıkarabilirsiniz.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP