1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google'da Siteyi Üst Sıralara Çıkarmak

Neden Google?

Google ülkemizdeki pazar payı %98 olan ve günlük 30 milyon Türk internet kullanıcısı tarafından ziyaret edilen bir arama motorudur. Google tarafından yapılan akıllı arama algoritması sayesinde sadece en iyi siteler bu sıralamalarda üst sıralara çıkabilir. Google'da siteyi üst sıralara çıkarmak için uygulanması gereken optimizasyon yöntemleri bulunmaktadır.

Google'da Üst Sırada Olmanın Avantajları

Hedef kitlenizi web sitenize getirmenin 2 yolu vardır. Bunlardan ilki çok maliyetli olan reklam verme yöntemidir bir diğeri ise Google aramalarından organik ziyaretçi çekme yöntemidir. Google aramalarında bir kere üst sıraya çıktınız mı siteniz var olduğu müddetçe hiçbir ücret ödemeden bu ziyaretçileri sitenize çekebilirsiniz. Bu notada Google'da üst sıralara çıkmak sizi ve işletmenizi büyük bir reklam maliyetinden kurtarmış olacaktır.

FEVT SEO

FEVT ile iletişime geçerek sektörün en uygun fiyatları ile profesyonel seo hizmetleri alabilirsiniz. Kelimenizin rekabet gücü ne olursa olsun FEVT sizler için en uygun yolu hazırlayacaktır. Daha detaylı bilgilendirilmek için hiç vakit kaybetmeden bizleri arayın.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP