1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Seo Optimizasyonu

Son yıllarda her web sitesi sahibinin muhatap olmak zorunda kaldığı bir kavram olarak karşımıza çıkan seo optimizasyonu artık çok büyük bir sektör haline gelmiş durumdadır. Sitenize organik yani tam hedef kitlenizi oluşturan ziyaretçileri getirmenin en efektif yolu google aramalarıdır. Google aramalarında sitenizin çıkmasını da seo optimizasyonu yani arama motoru optimizasyonu işlemleri sağlar. Bu işlemlerin çok fazla avantajı bulunmakta olup reklam gibi sürekli bir maliyet gerektirmezler. Siz belli bir aramada ön plana çıktığınız zaman kaliteniz de bir düşüş olmadığı, kullanıcıya doğru hizmeti verdiğiniz sürece o organik aramalardan bedavaya faydalanabilirsiniz. Halbuki seo optimizasyonu yapamayan web siteleri aynı aramalardan ziyaretçi çekebilmek adına binlerce dolarlık reklam maliyetini karşılamak zorundadırlar.

Hedef kelimenizin zorluğuna göre seo optimizasyonu işleminin zorluğu ve alacağı vakitte değişmektedir. FEVT ile şimdi iletişime geçerek hedef kelimeniz için fiyat alabilir ayrıca izlenecek yollar ile ilgili de çok detaylı bilgiler alabilirsiniz. Onlarca yıllık tecrübemiz sonucunda ortaya çıkan referanslarımızın bazıları da sitemiz üzerinden yayınlanmaktadır, onlara da göz atarak fikir sahibi olabilirsiniz.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP