1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google'da İlk Sayfada Çıkmak

Google'da ilk sayfada çıkmak sektör rekabetine göre kolay veya çok zor olabilir. Bu tamamen iş yürüttüğünüz sektörün büyüklüğü veya o sektörde rekabet edeceğiniz web sitesi sayısına göre değişkenlik gösterebilir. Örneğin ankara mangal kömürü araması nispeten Google'da ilk sayfada çıkmak adına kolay bir öbek iken kitap kelimesinde ilk sayfada çıkmak oldukça zordur. Her sektör için Google'da ilk sayfada çıkmak adına özel bir çalışma yapılması gerekmektedir, bu noktada standart bir arama motoru optimizasyonu süreci işletmek söz konusu değildir.

Google'da ilk sayfada çıkmak için sektörün rekabeti ölçülmeli sonrasında ise iç seo ve dış seo teknikleri siteniz güçlendirilmelidir. SEO tekniklerinin sayısı net olarak kimse tarafından bilinmese de 200'den fazla olduğu kesindir. FEVT tarafından yapılmış seo çalışmalarına sitemiz üst menüsünde bulunan referanslar bölümünden bakabilirsiniz. Bizlere hemen ulaşmanız halinde sitenize ne şekilde bir çalışma yapılacağı ve sitenizin temel analizi ücretsiz bir şekilde ekibimiz tarafından gerçekleştirilecektir.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP