1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Sitenin Google’da En Üstte Çıkması

Tüm web site sahipleri web sitelerinin google’de en üstte çıkmasını isterler. Zira organik olarak google arama motorunda sıralama almak siteye ücretsiz olarak günlük ziyaretçi getirir. Bu ziyaretçiler herhangi bir reklam aracılığı ile gelmedikleri ve tam aksine kendi iradeleri ile siteyi buldukları için en verimli, potansiyel ziyaretçilerdir. Herhangi bir ürün satıyor veya kayıt işlemi gerçekleştiriyorsanız sitenin Google’da en üstte çıkması konusu önemlidir zira geri dönüşümler en çok organik aramalar yoluyla gerçekleşmektedir.

Sitenin Google’da en üstte çıkması için uygulanması gereken tekniklere SEO denir. SEO Türkçe anlamıyla arama motoru optimizasyonu’dur ve adından da anlaşılacağı üzere sitenizin arama motoru için optimize edilmesi manasına gelir. Google arama motoru web siteleri dizinlerine eklerken çok farklı kriterleri ele almaktadır. FEVT olarak hangi sektörde olursanız olun, sektörünüze ve projenize özel teknikler ile sitenizin Google’da en üstte çıkması için modern çalışmalar yapıyoruz. Referanslarımıza hemen yukarı menüden göz atabilir, daha detaylı bilgi verebilmemiz ve sorularınızı cevaplandırabilmemiz adına bizlere telefon yolu ile ulaşabilirsiniz.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP