1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google Aramasında İlk Sırada Çıkmak

Bir web sitesi Google aramasında ilk sırada çıkmak ile ne gibi getiriler sağlayabilir? Öncelikle bu sıralama tamamen organik olduğu için google sizden ilk sırada çıktınız diye hiçbir ücret tahsil etmez. Reklamlarla ilk sırada çıkmaya çalışan rakipleriniz ciddi reklam maliyetleri ile uğraşırken siz hiçbir ücret ödemeden organik ziyaretçilerinizi, web siteniz ile buluşturursunuz. Ayrıca ilk sırada olmak bir markaya itibar kazandıracağı gibi reklamlara oranla çok daha yüksek satış veya projenizin yapısına göre geri dönüşüm kazandırmaktadır.

Bu noktada sermayenizi parayı kestiğiniz anda hiçbir dönüşüm sağlamayacak olan reklamlar yerine SEO yani Google aramasında ilk sırada çıkmak için gereken optimizasyon işlemlerine ayırabilirsiniz. Bu yönde yapılacak çalışmalar tamamen projenizin yapısına göre dizayn edilmelidir, her insana aynı elbise olmayacağı gibi farklı web sitelerine de aynı arama motoru optimizasyonu (SEO) işlemleri uygulanamaz. Siteniz için en doğru tekniklerin ne olduğunu merak ediyor ve google aramasında ilk sırada çıkmak istiyorsanız hiç vakit kaybetmeden FEVT ile iletişime geçiniz. Sitemizin üst menü bölümünden referanslarımıza göz atabilir ve hemen telefon vasıtası ile bizlere ulaşarak personelimizden aklınızdaki tüm soruları cevaplandırmasını isteyebilirsiniz.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP