1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Arama Motorunda Üst Sıralara Çıkmak

Google dünyanın en büyük arama motoru olduğu için tüm marka ve ürün web siteleri sıralamalarda üst sıralarda yer almak adına çalışmalar yapmak zorundadır.

Arama motoru optimizasyonu ile sitenizin Google aramalarında üst sıralara çıkması sayesinde hiçbir reklam ücreti ödemeden organik olarak sıralama aldığınız için bu size direkt olarak fayda sağlayacaktır. Tüm arama motorlarında olduğu gibi Google arama motorunda da sıralama almak için belli başlı kriterlere dikkat etmek gerekir. Seo yani arama motoru optimizasyonu işlemlerinde standart yollar izlemek yerine web sitesi ve sektöre özel yöntemler belirlenip o yönde ilerleyenmelidir. Bu sayede siteniz hedefe doğru daha emin adımlarla ilerler ve almış olduğu sıralamalarda uzun vadede kalıcı olacaktır. Arama motorunda üst sıralara çıkmak adına daha detaylı bilgileri öğrenmek için hiç vakit kaybetmeden FEVT ile iletişime geçebilirsiniz, ayrıca yine referanslarımız bölümünden de bugüne kadar yaptığımız hizmetlerin bir kısmını görebilmeniz mümkün.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP