1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google Üst Sıralara Çıkma

Google dünyanın en büyük arama motoru olarak biliniyor ve ülkemizde de internet kullanıcılarının internette arama yaparken en çok kullandıkları websitesi olduğunu biliyoruz. Google çıkardığı mantıklı arama sonuçları sayesinde milyonlarca internet kullanıcısı için adeta internet demek. Bu sebeple firmalar ve özel projeler için google üst sıralara çıkma işlemi önem arz etmektedir. Hedef kelimenizde google üst sıralara çıkma işlemlerini gerçekleştirdiğiniz zaman çok kısa zamanda binlerce potansiyel müşteriyi projenize çekebilirsiniz. SEO olarak bilinen arama motoru optimizasyonu teknikleri ile istikrarlı bir şekilde hedef anahtar kelimelerinizde yükselebilirsiniz.

SEO işlemleri her projeye göre özel tasarlanmalı ve titizlik ile işlenmelidir. Yapılacak hatalar projenin arama motoru sayfalarında daha da arkalara gitmesine sebep olabilir. SEO konusunda bilgi almak adına dilediğiniz zaman bizlerle iletişime geçebilir ve sorularınızı ücretsiz olarak cevaplandırabilirsiniz. FEVT olarak google üst sıralara çıkma hizmeti ile alakalı referanslarımızı ise referanslar bölümünden gözlemleyebilirsiniz.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP