1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Dikkat Edilmesi Gereken Seo Hataları

SEO aslında ne yapmaktan ziyade neyi yapmamanın da çok büyük önem arz ettiği bir hizmetler bütünüdür. Bugünkü yazımızda yapılan hatalara dikkat çekeceğim.

404 hataları ve kırık linkler

sitenizde çok fazla 404 hatası veren link olması muhtemeldir. Bunların düzenli olarak kontrolünü yapmalı ve hataları gidermelisiniz. Boş sayfaya giden bir dahili link başınızı ağrıtacaktır.

İçerik kalitesizliği

sırf içerik oluşturmak için içerik oluşturacağınıza hiç içerik oluşturmamanız siteniz için daha faydalıdır. Oluşturduğunuz içeriğin bir insan tarafından okunacağını unutmayın.

Değersiz içeriklere link çalışması yapmak

içeriğiniz kalitesiz ise istediğiniz kadar link çalışması yapın sonuç hüsran olacaktır.

İçeriği ekleyip öylece bırakmak

medyanın çok hızlı aktığı bu dönemde ziyaretçiyi beklemeyeceksiniz, onu gidip mecrasında bulmanız gerekecektir. Sosyal medya bu yönde size yardımcı olacaktır.

Mobil tasarım

mobil cihazların bilgisayar sayısından daha fazla olduğu günümüzde eğer mobil cihazda düzgün açılmayan bir siteniz varsa, baştan kaybetmişsiniz demektir.

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP