1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google Sıralamanızı Yükseltecek Önemli Detaylar

Bugün sizlere sitenizin seo değerleri açısından faydalı ufak detaylar söyleyeceğiz. Bu detaylar sizi 50. sayfadan 1. sıraya taşımayabilir fakat 4. sıradan 2. sıraya taşıyabilir. O yüzden her zaman küçük detayları önemsemelisiniz zira herkes büyük detaylar ile zaten ilgilenir.

 

Detay 1: Sitenizin sadece 1 tane erişilebilir urlsi olsun. Www, http, https veya www olmadan şeklinde 4 farklı kombinasyon bulunmaktadır. Tavsiye olarak söylemem gerekirse kesinlikle ssl kullanın ve www olmayan versiyonunu kullanın.

 

Detay 2: Sitenizin hız taramasını çeşitli araçlar kullanarak devamlı kontrol ettirin. Basit css ve tasarım değişiklikleri ile sitenize hız kazandırın. Site hızı tahmin ettiğinizden çok daha önemli bir seo kriteridir.

 

Detay 3: Ana sayfanızda bulunan ne kadar işlevsiz görsel, link vs. varsa kaldırın. Kullanılmayan her şey yüktür.

 

Detay 4: H1 tagları seo adına en önemli belirleyici cümlelerdir. Bunların kullanımına önem verin ve sitenin kategorisine ters olmayan kelimeler kullanmaya çalışın.

 

Detay 5: Kopya içerik hiç kullanmayın, kullandığınız içerikler varsa altlarına muhakkak kaynak linkini ekleyin. Yok ben link eklemek istemiyorum derseniz de yazıyı kendi cümleleriniz ile özgünleştirin.

 

Detay 6: Sektördeki arama trafiğinizi devamlı analiz edin. Yeni anahtar kelimeler, yeni fırsatla çıkmış olabilir. Bunları kaçırmayın.

 

Detay 7: Webmaster araçları bölümündeki tarama hatalarını önemseyin. Google bunları öylesine size göstermiyor, düzeltmeniz gerekmektedir.

 

Detay 8: Sitenizin hit aldığı kelimeleri detaylı inceleyin. 8. sırada olmanıza rağmen iyi hit aldığınız bir kelimede ilk sıraya çıkarak genel hitinizi belirgin oranda yükseltebilirsiniz.

 

Kaynak: http://www.fevt.net/seo.html

Yazar FEVT Seo Ekibi

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP