1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Google: Makale Linkleri Konusunda Uyardı

Katkıda bulunanların yayınları, misafir yayınları, iş ortağı yayınları, sponsorlu yayınlar veya tanıtım yazıları olarak adlandırılan makalelerin, son dönemde artan bir şekilde spam içerikli bağlantılar (link) içerdiğini gördük. Bu makaleler genellikle bir web sitesi tarafından veya bir web sitesi adına yazılıp farklı bir web sitesinde yayınlanmaktadır.

 

Google, kullanıcıları bilgilendirdiği, başka bir sitenin kitlesini eğittiği veya amacınıza ya da şirketinize farkındalık sağladığı durumlarda bu makale türlerine karşı olumsuz yaklaşımda bulunmaz. Ancak, yazarın sitesine geri dönen geniş ölçekte bağlantılar (backlink) oluşturmanın öncelikli amaç olduğu durumlar Google'ın bağlantı düzenleri ilgili kurallarını ihlal etmektedir. Uç noktada kullanıldığında, bir makalenin bu kuralları ihlal ettiğini gösterebilen faktörleri aşağıda bulabilirsiniz:

 

       Makalelerinizi sitenize ilişkin anahtar kelime açısından zengin bağlantılarla doldurma

       Makalelerin birçok farklı sitede yayınlanmasını sağlama; alternatif olarak, çok sayıda makalenin az sayıda büyük, farklı sitelerde yer alması

       Yazdıkları konular hakkında bilgi sahibi olmayan makale yazarlarını kullanma veya çalıştırma

       Bu makalelerde aynı veya benzer içeriği kullanma; alternatif olarak, kendi sitenizde bulunan makalelerin tam içeriğini kopyalama (bu durumda rel=”nofollow” etiketinin yanı sıra rel=”canonical” etiketinin de kullanılması önerilir)

 

Google, bir web sitesinin spam içerikli bağlantıların bulunduğu makaleler yayınladığını tespit ettiğinde, Google'ın sitenin kalitesiyle ilgili algısı değişebilir ve bu durum, sitenin sıralamasını olumsuz etkileyebilir. Bu tür makaleleri kabul eden ve yayınlayan siteler, bunları dikkatli bir şekilde araştırmalı ve şuna benzer sorular sormalıdır: Bu kişiyi tanıyor muyum? Bu kişinin mesajı sitemdeki kitle için uygun mu? Makale yararlı içeriğe sahip mi? Makalede şüpheli amaçlı bağlantılar varsa yazar bunlarda rel=”nofollow” etiketini kullanmış mı?

 

Bağlantı için makale oluşturmak genel olarak web açısından kötü bir davranış olduğundan, Google bunu yapan web sitelerine yönelik olarak bazı işlemler gerçekleştirir. Bağlantı oluşturmak öncelikli amaç haline geldiğinde, makalelerin kalitesi düşebilir ve kullanıcılar için kötü bir deneyim ortaya çıkabilir. Ayrıca, web yöneticileri agresif veya sürekli tekrarlayan "Makalemi yayınla!" istekleri almayı genellikle tercih etmez ve bu tür durumların, spam bildirme formumuz aracılığıyla bize bildirilmesini öneririz. Son olarak, bağlantı bir öneri biçimiyse ve kendi sitenizle ilgili en çok öneriyi yine kendiniz oluşturuyorsanız, sitenizle ilgili en iyi izlenimi oluşturmak için bunun iyi bir yöntem olduğu söylenebilir mi? Bağlantı oluşturmayla ilgili en iyi tavsiyemiz sitenizin içeriğini iyileştirmeye odaklanmanızdır. Bunu yaptığınızda bağlantılar da dahil olmak üzere her şey kendiliğinden gelecektir.

 

Google Webspam Ekibi

Kaynak: https://webmasters.googleblog.com/2017/05/a-reminder-about-links-in-large-scale.html

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP