1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Aynı IP’den Gelen Linkler

Aynı server IP’sine sahip sitelerden olağan dışı sayıda link almak blog ağı link oluşturma sinyali olarak algılanır.

Bir reseller hesabı olan seo danışmanının birden çok hosting hesabı oluşturabileceğini biliyorsunuz. Yani reseller sayesinde bir kişi bir çok web sitesine sahip olabilir. Bu web sitelerinin ip adresleri doğal olarak tek ip adresine bağlanır ve çözümlenen sunucu ip’i bellidir. Seo’da ilk zamanlarda ip adresleri aynı sitelerin birbirlerine backlink vermesiyle, backlink alan siteler çok kısa zamanda en tepelere yükselebiliyordu.

Bunun en büyük nedeni Google’ın algoritmalarının yeterli gelişim gösterememiş olmasından kaynaklanıyordu. Daha sonra zamanla gelen algoritma güncellemeleri ile aynı ip adresine sahip olan web sitelerinin, birbirlerine verdikleri backlinklerin etkisiz olması sağlandı. Bu etkisiz kelimesini biraz açacak olursak, şöyle bir şey söyleyebiliriz.

- 1 site aynı ip adresine sahip başka bir siteden backlink aldığında, bu ilk backlink olduğundan biraz fayda görebilir.

- Aynı ip’e sahip web sitelerden alınan backlink sayıları artınca bu fayda zamanda sıfıra düşebilir ve zamanla birlikte fayda, zarara dönüşebilir.

Durum böyle olunca backlink alımlarında yeni bir kavram gelişti, bu kavram “farklı class ip adresli” backlink’lerdir. Şimdi sizlere arama motorlarının en çok önem verdiği ip bloglarını ve class’larını, önem derecesine göre

yukardan aşağıya listeyelim.

İp Adresleri Class’lar ve Aralıkları (Önem Derecesine Göre)
A class ip à 1.0.0.1 – 126.255.255.254
B class ip à 128.1.0.1 – 191.255.255.254
C class ip à 224.0.0.0 – 239.255.255.255
D class ip à 240.0.0.0 – 254.255.255.254

Bu tablo’nun en üstünde bulunan ve arama motorları tarafından en çok dikkat edilen ip adresi “A Class” ip adresidir. Bu ip adresleri pahalı ve büyük firmalar tarafından kullanılan adreslerdir. Seo işini profesyonel anlamda yapan seo danışmanlarının yaptıkları ilk iş, hosting alırken ip bloglarını incelemek olur. İp adresi a class olan hostingler rahatlıkla tercih edilebilmektedir.
Sitemiz seokriter’in ip adresini incelediğimizde ;

NS Sunucu 1 NS1.SEOKRITER.COM
NS Sunucu 2 NS2.SEOKRITER.COM
IP Adresi 77.223.131.89 Sitemizin ip adresinin “A class” olduğunu anlamaktayız. Yukardaki tablodaki ip bloglarının aralıkları ile seo kriterin ip bloglarını incelediğimizde, hostingimizin kullandığı ip adresinin a class olduğu rahatlıkla gözlemlenmektedir.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP