1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Düşük Kaliteli Link Yüzde’si Yüksek Olan Link Profilleri

Sıklıkla siyah şapkalı SEOlar tarafından kullanılan kaynaklardan (blog yorumlar ve forum profilleri gibi) çok sayıda link almak sistemi aldatmaya yönelik bir sinyal olarak değerlendirilir.

Link Kalitesini Değerlendirmek
Link kalitesi online pazarlama yöntemlerinde bir başarı kriteri olarak değerlendirilebilir. Ancak “ne kadar çok link alırsak o kadar iyi” ya da “şu sayının üzerine çıkarsak süper olur” şeklinde değerlendirilmemelidir. Az sayıda link almış olsanız bile kaliteli linkler almak her zaman çok önemlidir. Link alımının değerlendirilmesi için kendinize bir performans limiti belirlemeli ve bu limitin altında kalan linklerin sitenizle bağlantılı olmadığını arama motorlarına bildirmeniz sağlıklı olur. En basit şekliyle, SearchMetrics, Ahrefs ya da Majestic SEO gibi bir link analiz aracı kullanarak linklerinizi bir listede toparlayabilir ve kategorize edebilirsiniz.

Link Kalitesine Etki Eden Diğer Faktörler
Ayrıca link profilinizi doğrudan etkileyen etkenlerden biri de sosyal medyadan aldığınız linklerdir. Sosyal Medya’da yer alan linkler, Web sitelerine göre daha kısıtlı bir kalite faktörüne tabi tutulabilirler; örneğin Facebook ya da Twitter gibi yüksek popülariteye sahip mecralardan aldığınız linklerin düşük kalitede olma ihtimali pek aklımıza gelmez. Bu noktada Sosyal Medya kanalının kendi içindeki değerlendirme kriterleri devreye girer, profilin genel kullanım amacı ve kalitesine göre ön plana çıkması ya da çıkmaması söz konusu olabilir.

Ayrıca link aldığınız Web sitelerinden gelen trafiğin düzenli olarak ölçülmesi de sitenizin başarısını doğrudan etkilemektedir. Web sitenizin aylık trafiğinin büyük bir kısmını aldığınız linklerden sağlıyorsanız, bütün link kaynaklarının belirlediğiniz kriterlere uygun olduğundan emin olmalısınız.

 

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP