1Sitemize kayıt olun
2Ücretsiz katagorilere bakın.
3Ücret ödemeden hizmet alın

Herhangi bir proplem veya sorun bildirim için email  destek [ @ ] fevt.net . Teşekürler!

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi-Cuma 11:00 - 22:00
Cumartesi- 13:00 -17:00

GSM: 0 545 942 20 50

Hesap Oluştur

*

*

*

*

*

*

FORGOT YOUR PASSWORD?

*

Otomatik Oluşturulan İçerik

Bir sitenin özgünlüğü kadar elbette güncelliği de önemlidir fakat sadece web sitesinin içeriği çok olsun diye, çeşitli yöntemler kullanarak (bir sitenin içeriklerini otomatik olarak çekmek ya da programlar yardımı ile anlamsız cümleleri sıralamak vb.) içerik girdirmek, oluşturmak web sitesine faydadan daha çok zarar sağlayacaktır.

Çünkü bu şekilde üretmiş olmaz, çalmış ya da arama motorlarını kandırmaya yönelik davranışlarda bulunmuş olursunuz. Her arama motorunun öncelikli hedefi kullanıcılarına en iyi, anlamlı, bilgilendirici, özgün ve YENİ içerik sunmak olduğundan sizin bu tarz manipülasyonlarınız fark edilecek ve sonucunda başta Google olmak üzere tüm arama motorlarında cezalı konuma düşeceksiniz.

Bu tarz illegal yöntemler ile içerik ürütme yönelimi kuvvetle muhtemel hızlı yükselme aşkından kaynaklanmakta. Fakat arama motoru optimizasyonu uzun vadeli ve sabırlı olmayı gerektiren bir çalışma türü ve her ne kadar adı arama motoru optimizasyonu olsa da arama motorlarına yönelik değil, önce kullanıcılara yönelik yapılması gerekli.

Hal böyle olunca da, kimsenin okumayacağı, sizin oradan buradan topladığınız ya da bazı programlar kullanarak oluşturduğunuz otomatik içeriklerin de kullanıcılar için hiçbir değeri olmuyor. Kullanıcılar için bir içeriğin değeri yoksa arama motorları için de pek değeri olmuyor, üstelik bu durum en sonunda cezalandırılıp, arama sonuçlarından çıkarılmanıza da sebebiyet veriyor.

Muhakkak bu yöntemi kullanan birilerini tanıyor ve belki siz de kullanıyorsunuzdur, henüz hiçbir zararını görmemiş olabilirsiniz. Hiç zararını gören birine de rastlamamış olabilirsiniz.
Bunun bedeli her zaman arama sonuçlarından çıkartılmak olmaz. Kaliteli içerik üretemediğiniz için sonuçlarda yükselemezsiniz ve web siteniz için harcadığınız para, zaman ve hepsinden fazla emeğiniz boşa gider.

Bu konuda size bir örnek vereyim, hurriyet.com.tr, milliyet.com.tr Türkiye’nin en çok ziyaretçi alan haber portalları, bu 2 popüler siteye benzer birçok haber portalı mevcut, sayıları 1000’ler ile ifade ediliyor.

Belki bilmiyorsunuzdur fakat, tüm haber siteleri aynı kanallardan haber alıyor ve yayımlıyor. (İHA,DHA…) Büyük ve popüler web siteleri abonelikleri olan haber ajanslarından haber alıp, yayımlama aşamasında haberi editleyip, özgünleştirerek giriş yapıyorlar. Geri kalanlar da haberi hızlı girme telaşı ile aynen kopyalayıp giriyorlar.

Hergün yeni içerik girdisi

Özgün makale, yazılmış veya basılmış hiç bir kopyası olmayan makaledir. Benzerlikler bir makaleyi özgünlükten çıkarmaz çünkü bir çok konu birbirine benzer ama kelime dizilişi ve anlatış şekli önemlidir. Kelimelerin yerlerini değiştirmek makaleyi özgün yapmaz ancak ve ancak anlamsız yapar, aynı şekilde bazı kelimelerin eş anlamlılarını kullanarak taklitçilik yapmak da makaleyi özgünleştirmez.

Google ve kullanıcı standarları göz önünde bulundurularak web sitenizin hitap ettiği sektöre yönelik makale oluştururuz. Bu makaleler hem müşterilerinizi bilgilendirir hem googlede yükseliş sağlar.

Youtube de  İşleyiş

Dünyanın en büyük video paylaşım sitesi Youtube, hergün yüz milyonlarca kişi tarafından ziyaret ediliyor. Yüklenen milyonlarca video, yapılan yorumlar ve arka arkaya gelen yeni üyelik işlemleri, Youtube'un popülerliğini daha da artırıyor.

Burda web sitenizin içeriği ile paraler güçlü bir kanal size harika geri dönüşler sağlar.

Süreç

Siteniz için ideal konum ve sistem %100 uyum ile hayata geçirilir ve ücretlendirme aylık olarak bildirilir. Web sitemizde ilgili katagoride yer alan tanıtımlar için destek talepleri de ücret karışılığıdır.

Sosyal Medya Yönetimi

Sosyal ağlar güçlü bir imaj oluşturulur.Bu imajı besleyecek site alt yapısı hesaba katılarak bir çalışma yapılır. Milyonlarca online kullanıcı bu çalışma ile müşteri olma potansiyeli taşırlar. İlgili katagoride yapılan tanıtımlar ücret ile desteklenir.

Joomla Temalar

Yüksek beğeni almış temalar ilgili katagoride sizlere tanıtılır. Beğendiğiniz tema için bizden uyum desteği talep edebilirsiniz. Ancak yapılacak tema giydirme işlemide oluşan iş hacmi doğrultusunda karşılık bulur.

TOP